Reference

Jan Kačerovský Global Commodity Manager at Tristone Flowtech Group

V mém životě je několik lidí, o kterých nohu říct, že změnili můj život k lepšímu a Michaela je jistě jedním z nich. Potkali jsme se před vice než deseti lety na školení měkkých dovedností a nákupních technik, které připravila pro můj tehdejší nákupní tým a v průběhu let jsme se k podobným školením několikrát vrátili. Na tuto spolupráci jsme později navázali individuálním koučinkem, který mi bez pochyby pomohl změnit pohled na svůj život a kariéru a směrovat své kroky směrem, který mi dává smysl. Míša má výjimečnou schopnost naslouchat, motivovat a vždy připravit témata pro školení i koučink tak, aby cílila na to podstatné a aby účastníci odcházeli s oprávněným pocitem, že se posunuli vpřed. Pro mě osobně je Míša výjimečným trenérem, koučem a osobností, těším se na všechna budoucí setkání. 

Martina Košanová Mind Over Mayhem

Dlouho jsem přemýšlela, jak napsat doporučení stručně. Michaela má moji důvěru a každým setkáním, každým dalším společným projektem ji prohlubuje. Profesionál s dovedností přesně pojmenovat problém a neinvazivním způsobem jej okamžitě řešit. Pokud potřebujete průvodce na pracovní či osobní cestě, ona je tím ideálním "buddy" i mentorem v jedné osobě.

  Hana Coufalová V ŘLP ČR
  S Michaelou spolupracuji v Řízení letového provozu ČR, s. p. na rozvojových a vzdělávacích projektech, je partnerem pro rozvoj a vzdělávání, mentorem, lektorem, koučem, inspirátorkou a pohonem pro změny. Od povinných aktivit jsme začali postupně přecházet i k otevřeným, dobrovolným vzdělávacím akcím a rostoucí zájem o ně potvrzuje kvalitu a úspěšnou práci Michaely. Ke každému zadání přistupuje profesionálně, řeší ho individuálně šité na míru, s využitím originálních prvků. Účastníci jejich akcí se často stávají jejími individuálními klienty pro koučování nebo mentoring. Michaelu za její pro klientský přístup, profesionalitu a umění vytvořit tvůrčí atmosféru při práci ráda doporučím.
   Monika Pavlickova business affairs at UPP
  I would like to say that it was pleasant to work with Michaela, she is very good person with a great feeling of the situation. She grasps target assignment very quickly, create a great working atmosphere and finds the best ways how to communicate to gain important knowledge about the person or the whole team to be perfect coach. Her workshops are interesting and fun. I enthusiastically recommend Michaela's consulting services.
  Filip Gregor Commitment to excellence with lowest possible impact on human health and environment.
  Michaela mi se svým citlivým a trpělivým vedení vždy ve firmě pomohla. Ať už se jednalo o zvýšení motivace celého týmu, odefinování rolí anebo business mentoring. Michaela je skvělý aprofesionální kouč, který umí i na složitých situacích najít topozitivní a prodat to celému týmu. Vřele doporučuji všem.